چرا ایربلو شیرینگ را خریداری کنیم؟

برنامه ایربلو شیرینگ از معدود برنامه هایی است که کرک سالمی برای آن منتشر نشده است و در صورت نصب نسخه کرک شده دیوایس شما با مشکلاتی نظیر از کار افتادن  Wi-Fi ٬ هنگ و ریست مداوم دیوایس و .. . رو به رو خواهید شد. پس یکبار برای همیشه خیال خود را از بلوتوث اپل راحت کنید !

ایربلو شیرینگ - Airblue Sharing - قابل اجرا بر روی آیفون ، آیپاد و آیپد های جیلبریک شده را داشته و طبق گفته برنامه نویس این اثر ورژن های 4.3.3 (به بالا) ، 5 و 6 و 7 تا و iOS 8 را پشتیبانی میکند .

 

پشتیبانی از تمام آی دیوایس ها

iPhone 3GS , iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus

iPad 1, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Mini,iPad Mini2, iPad Mini3, iPad Air, iPad Air2

iPod Touch 3G, iPod Touch 4G, iPod Touch 5G

 

بلوتوث اپل

 


برخی از امکانات ایربلو شیرینگ :

امکان ارسال و دریافت چند فایل بطور همزمان همراه با نمایش درصد

انتقال اتوماتیک تصاویر ، ویدئو ها ، موزیک ها به محل مربوطه در دیوایس

پشتیبانی از نوتیفیکیشن در iOS 5 و iOS 7 , iOS 6

انتقال فایل با سرعت بسیار بالا در حدود1.7MB/s

تایید تمام فایل های دریافتی با Accept All و بدون نیاز به تایید تک تک

نمایش گزینه ارسال با بلوتوث در موزیک ها ، تصاویر و ...

بهینگی و خاموش شدن خودکار در صورت استفاده نشدن

دارای فایل منیجری قدرتمند نظیر iFile

سازگار با تمامی سیستم عامل های موبایل / رایانه

عدم نیاز به روشن کردن بلوتوث اپل در هنگام ارسال فایل

وجود روش های مختلف برای روشن کردن بلوتوث نظیر تکان دادن ٬ دابل کلیک روی استاتوس بار و...


نکات ایربلو شیرینگ :

بعد از ثبت لایسنس و نصب ایربلو شیرینگ ، یکبار به فعالسازی نیاز دارید به همین خاطر باید به اینتـــــــرنت متصل باشید تا مراحل اکتیــو کردن ایربلو انجام پذیرد . بعد از متصل شدن به اینتـرنت دست خود از پاییــن به بــالا بکشید همانطور که در تصویر زیر پیداست عبارت Airblue Sharing را زیر AirDrop اضافه شده که با لمــــس آن ایربلو شیرینگ فعال میگردد . 

 

فعال کردن بلوتوث آیفون

 

سپس به قسمت Airblue و Airblue Sharing در ستینــگ دیوایس خود بروید و تمام قسمت ها رو On کنید. همـچنین برای تغییر نام بلوتوث اپــل خود میتوانید در قسمت Settings/Airblue در مقابل Name نام مورد علاقه خود را وارد کنید . 

 

تنظیمات بلوتوث آیفون

 

برنامه ایربلو شیرینگ - AirBlue Sharing -  دارای فایل منیجری قدرتمندی است که میتواند شما را از iFile هم بی نیاز کند! همانطور که در توضیحــات بالا گفته شد بطور مثال تصاویر شما به قسمت Photos و موزیک های شما به Music انتقال خواهد یافت اما اگر فــایل ناشناسی توسط دیوایس شما دریافت شد میتوانید با رفتن به برنامه ایربلو شیرینگ و قسمت AirReceived آن را ببینید . 

 

فایل منیجر airblue sharingفایل منیجر ایربلو شرینگ

 

جهت ارسال فایل طبیعتا مانند هــــر دیوایس دیگری نیازی به روشن کردن بلوتوث اپل نیست ، اما مـــسلما جهت دریافت فایل قبل از آن نیاز به روشن کردن آن دارید که میتوانید طبق صحبت های بالا با کشیدن دست از پایین به بالا و انتخاب ایربلو شیرینگ آن را فعال کنید! اگر دوست دارید میانبر فعال کردن ایربلو را تغییر دهید در قسمت Settings>AirBlue Sharing>Activation Method قادر به تعیین آن هستید میتوانید حتی با تکان دادن دیوایس بلوتوث اپل خود را روشن کنید !

 

فعال کردن airblueمتد اکتیویشن بلوتوث آیفون

در صورتی که 2 دقیــقه با ایربلو شیرینگ یا همــان بلوتوث اپل خود فعالیتی نــداشته باشید ، بصورت خــودکار خـاموش خواهد شد تا مصرف باتری شما افزایش پیدا نــکند

در حالت عادی ، هنگامی که فایلی بین دیوایس شما و دیگری در حال ارتبــاط است شما میتوانید از دیوایــس خود استفاده کنید و به سایر کارهای خود را انجام دهید! در صورتی که تمایل دارید از درصد دریافت / ارسال آن آگاهی پیدا کنید میتوانید انگـــــشت خود را از بالا به سمت پایین بکشید تا نوار نوتیفیکشن ظاهر شود ، فایل به همراه درصد آن را مشــاهده خواهیـد نمود ٬ در صورتی که حتی نگاهی به درصد آن هم ننــدازید در صورت اتمام فرآیند (چه دریافت و چه ارسال) در نوتیفیکیشــن به اطلاع شما خواهد رساند. 

علامت بلوتوث و ارسال در تمام قسمت های دیـــــــوایس شما اکنون دیده میشود پس برای ارسال تصویر ، موزیک ، نت و ... به هیچ عنوان محدود نیستید که در ادامه با اسکرین شات های تهیه شده با نمونه هایی از آنها آشنا خواهید شد .

ارسال فایل با بلوتوث آیفونارسال عکس به بلوتوث آیفون

ارسال موزیک با بلوتوث آیفونارسال عکس با بلوتوث آیفون