ایربلو شیرینگ چیست؟

ایربلو شیرینگ (Airblue Sharing) که بعضا به اختصار ایربلو گفته میشود همان نرم افزاری که قابلیت بلوتـــوث در محصــولات اپل مثل آیفون ٬ آیپاد و آیپد را برای شما مهیا میکند. با خرید لایسنس ایربلو و جیلبـــریک کردن دیوایس خود شما قادرید با تمام دیوایس های اطراف خود نظیر موبایل های اندرویدی ٬‌تبلت ها ٬ کامپیوتر ها ارتباط برقرار کنید و فایل های خود را ارسال و یا فایل های مورد نظر خود را دریافت کنید . 


انواع لایسنس ایربلو شیرینگ :

دو نـــوع لایسنس برای ایربلو شیرینگ وجود دارد ٬ به عبـارتی دیگر به دو شـــکل می توان لایسنس ایـــربلو را روی دیوایس ثبت کرد! لایسنس iF0rce و لایسنس Cydia . در اصل یک ایربلو شیرینگ اوریجینال بیشتر وجود ندارد! اما خرید آن را به دو شکل میتوان انجام داد که هر دو نوع لایسنس در فروشگاه ایربلو شیرینگ موجود است که هم اکنون معرفی خواهند شد .

Cydia : تک لایسنس 

این لایسنس یک عدد ایربلو شیرینگ از نوع سیـدیا می باشد. تک لایسنس به این معنی است که شما با ایمیل ٬ پسورد و کدی که بعد از خرید به شما ارائه میشود قادرید که بلوتوث یک دیوایس نظیر ( آیفون ٬ آیپد یا آیپاد ) را فعال کنید در نتیجه اگر چند دیـوایس دارید یا باید چند عدد خریداری کنید یا اینکه پکیـــج ۵ لایسنس در در ادامه توضیح میدهیم را خریداری کنید .

برای مشاهده آموزش خرید لایسنس سیدیا در دیوایس ٬ اینجا کلیک کنید .

 

iF0rce : تک لایسنس 

این لایسنس یک عدد نسخه ایربلو شیرینگ از نوع آی فورس می باشد. تک لایسنس به این معنی است که شما با ایمیل ٬ پسورد و کدی که بعد از خرید به شما ارائه میشود قادرید که بلوتوث یک دیوایس نظیر ( آیفون ٬ آیپد یا آیپاد ) را فعال کنید در نتیجه اگر چند دیوایس دارید یا باید چند عدد خریداری کنید یا اینکه پکیج ۵ لایسنس در در ادامه توضیح میدهیم را خریداری کنید .

برای مشاهده آموزش خرید لایسنس آی فورس در دیوایس ٬ ادامه مطلب را دنبال کنید .

iF0rce : ویژه ۵ لایسنس

این پکیج همانطور که از نامش پیداست ۵ نسخه لایسنس ایربلو شیرینگ از نوع آی فورس می باشد. پکیــــج ویژه ۵ لایسنس به این معنی است که با لینک خرید اختصاصی که بعد از خرید به شما ارائه میشود قادرید که بلوتوث ۵ دیوایس مختلف نظیر ( آیفون ٬ آیپد یا آیپاد ) را فعال کنید! در پکیـــج ویژه ۵ لایسنس شما به هیچ وجه محدودیت زمانی ندارید و اگر همکار هستید و فروشگاه موبایل دارید پکیج ویژه ۵ لایسنس بهترین انتخاب برای شماست .

خریداران پکیج ویژه ۵ لایسنس مطالعه کنند :

همکارانی که پـکیج ویـژه 5 لایسنس ایربلو شیرینگ را خریداری می کنند ، لینک خرید اختصاصی دریافت می کنند! به همین دلیل با لینک خرید اختصاصی خــود وارد شده و بعد از لاگین در جیمـیل خود یک Accept و یک Confrim در واقع 5 لایسنس به آن جیــمیــل اضافه شده سپس میـتــوانــید با استفاده از آموزش آی فورس که در زیر برای خریداران تــــک لایسنس ارائه شده است (بدون مرحله 3 و وارد کردن کد) بر روی 5 دستگاه ایربلــو شیـرینگ را فعــال نمایند . در نهایــــت خریداران پکیج ویــژه 5 لایسنس و یا تــــک لایسنس از نوع آی فورس هر دو می بایست طبق آموزش زیر و از طریق مرورگر سافاری در دیوایس خود اقدام به خرید ایربلو شیرینگ خود نمایید .

تمــــام لایسنس های ایربلو از نوع آی فورس بدون تاریخ انقضا هستند و در نهایت اینکه هر لینک اختصاصی پکیج ویــــژه ۵ لایسنس روی یک جیمیل قابل تنظیم است پس به یاد داشته باشید که در صورت خرید دوباره پکیج و دریافت لینک جدید می بایست جی میل جدیدی ساخته و پکیج را به جیمیل جدید اضافه کنید .

 ایربلو شیرینگ

 آمـوزش خرید لایسنس های ایربلو شیرینگ از نوع آی فورس یا همان محصول "iForce : تک لایسنس" یا "iF0rce : ویژه ۵ لایسنسدر ادامه آمده است

پس فقــــط در صورتی که لایسنس آی فورس خریداری کرده اید طبق این آموزش اقدام کنید!.. 

مراحل فعالسازی ایربلو شیرینگ :

1- با خرید لایسنس آی فورس و دریافت ایمیل ، پسورد و کد ؛ سافاری (Safari) دیوایس خود را باز کرده و به لینک زیر بروید و سپس Login with Google را لمس کنید


http://license.if0rce.com/connect


گوگل لاگین if0rce

2- در این بخش برای ورود ایمیل و پسورد خریداری شده از فروشگاه ایربلو شیرینگ را وارد نمایید و سپس Sign in کنید

 نصب و خرید برنامه اوریجینال Ariblue sharing

3- همانند تصویر در این مرحله از شما یک کــــد خواسته میشود که در صورت خرید تک لایسنس از فروشــگاه ایربلو شیرینگ علاوه بر ایمیل و پسورد دریافت کرده اید.  در جای Enter code کد را وارد کرده و Verify کنید . دقت کنید که نه فقط کد لایسنس های این فروشــگاه٬ بطــور کلی کد لایسنس ها یک بار مصرف است و فقط یکبار شما میتوانید وارد شوید به همین دلیل بعد از این مرحله دقـت بیشتری داشته باشید و به هیچ وجه مراحل ثبت لایسنس را زین پس متوقف نکنید و از محیط سافاری هم خارج نشوید.

لوگین در جمیل برای ایربلو

4- با یک Accept از این بخش عبور کنید .

 تایید لایسنس ایربلو

5- جهت خرید ایربلو شیرینگ در این مرحله ، عبارت Airblue Sharing را در قسمت Products انتخاب کنید

خرید لایسنس ایربلو

6- شما ابتدا باید لایسنس ایربلو را خریداری کنید و بعد آن نصب کنید! به همین خاطر جهت تکمیل فرآیند ثبت لایسنس گزینه Authorize this device را انتخاب کنید .

  خرید ایربلوشیرینگ

7- در این مرحله ابتدا Install و بعد Install Now را بزنید، توجه داشته باشید که اگر روی دیوایس شما رمزی جهت بازگشایی یا آنلاک قرار داده باشید در این قسمت برای نصب پروفایل از شما درخواست رمز می کند که در واقع شما باید همان رمز ۴ رقمی دیوایس خود را وارد نمایید .

 آموزش خرید ایربلو

8- در این مرحله با انتخاب Confrim در واقع UDID خود را جهت ثبت تایید می نمایید ، توجه کنید که نــــباید از برنامه های تغییر دهنده UDID استفاده کرده باشید در غیر اینصورت لایسنس ایربلو برای دیوایس دیگری ثبت خواهد شد.

 ثبت udid برای خرید ایربلو

9- نمایش عبارت This device is authorized در این مرحله یعنی ثبت لایسنس ایربلو شما موفق بوده است هم اکنون می توانید با انتخاب Install AirBlue Sharing نصب ایربلو را از سیدیا انجام دهید .

 نصب airblue از سیدیا

قبل از هر کاری از جیلبریک بودن دیوایس خود اطمینان حاصل کنید!  لطفا توجه شود که در حین ثبت لایسنس ایربلو طبق آموزش بالا به هیــچ وجه نیازی به تغییر آی پی نیست ، سعی کنید ابتدا یکبار آموزش را مطالعه کرده که نیازی به برگشت و .. به مرحله قبل نداشته باشید. ابتدا دیوایس خود را Authorize کنید تا لایسنس ایربلو شما ثبت شود و سپس اقدام به نصب نمایید. بعد از انجام این مراحل به سیدیا جهت نصب خواهید رفت . 

توجه کنید :

- با خرید از سایت ایربلو شیرینگ، بلوتوث دستگاه اپل شما بصورت رسمی فعال میگردد و دیگر هیچگاه گزینه Purchase برای شما نمایان نخواهد شد .

- آموزش فعالسازی بلوتوث اپل با  لایسنس سیدیا

- آموزش استفاده و کار با برنامه ایربلو شیرینگ