ایربلو شیرینگ چیست؟

ایربلو شیرینگ (Airblue Sharing) که بعضا به اختصار ایربلو گفته میشود همان نرم افزاری که قابلیت بلوتـــوث در محصــولات اپل مثل آیفون ٬ آیپاد و آیپد را برای شما مهیا میکند. با خرید لایسنس ایربلو و جیلبـــریک کردن دیوایس خود شما قادرید با تمام دیوایس های اطراف خود نظیر موبایل های اندرویدی ٬‌تبلت ها ٬ کامپیوتر ها ارتباط برقرار کنید و فایل های خود را ارسال و یا فایل های مورد نظر خود را دریافت کنید . 

انواع لایسنس ایربلو شیرینگ :

دو نـــوع لایسنس برای ایربلو شیرینگ وجود دارد ٬ به عبـارتی دیگر به دو شـــکل می توان لایسنس ایـــربلو را روی دیوایس ثبت کرد! لایسنس iF0rce و لایسنس Cydia . در اصل یک ایربلو شیرینگ اوریجینال بیشتر وجود ندارد! اما خرید آن را به دو شکل میتوان انجام داد که هر دو نوع لایسنس در فروشگاه ایربلو شیرینگ موجود است که هم اکنون معرفی خواهند شد .

Cydia : تک لایسنس 

این لایسنس یک عدد ایربلو شیرینگ از نوع سیـدیا می باشد. تک لایسنس به این معنی است که شما با ایمیل ٬ پسورد و کدی که بعد از خرید به شما ارائه میشود قادرید که بلوتوث یک دیوایس نظیر ( آیفون ٬ آیپد یا آیپاد ) را فعال کنید در نتیجه اگر چند دیـوایس دارید یا باید چند عدد خریداری کنید یا اینکه پکیـــج ۵ لایسنس در در ادامه توضیح میدهیم را خریداری کنید .

برای مشاهده آموزش خرید لایسنس سیدیا در دیوایس ٬  ادامه مطلب را دنبال کنید .

iF0rce : تک لایسنس 

این لایسنس یک عدد نسخه ایربلو شیرینگ از نوع آی فورس می باشد. تک لایسنس به این معنی است که شما با ایمیل ٬ پسورد و کدی که بعد از خرید به شما ارائه میشود قادرید که بلوتوث یک دیوایس نظیر ( آیفون ٬ آیپد یا آیپاد ) را فعال کنید در نتیجه اگر چند دیوایس دارید یا باید چند عدد خریداری کنید یا اینکه پکیج ۵ لایسنس در در ادامه توضیح میدهیم را خریداری کنید .

برای مشاهده آموزش خرید لایسنس آی فورس در دیوایس ٬ اینجا کلیک کنید .

iF0rce : ویژه ۵ لایسنس

این پکیج همانطور که از نامش پیداست ۵ نسخه لایسنس ایربلو شیرینگ از نوع آی فورس می باشد. پکیــــج ویژه ۵ لایسنس به این معنی است که با لینک خرید اختصاصی که بعد از خرید به شما ارائه میشود قادرید که بلوتوث ۵ دیوایس مختلف نظیر ( آیفون ٬ آیپد یا آیپاد ) را فعال کنید! در پکیـــج ویژه ۵ لایسنس شما به هیچ وجه محدودیت زمانی ندارید و اگر همکار هستید و فروشگاه موبایل دارید پکیج ویژه ۵ لایسنس بهترین انتخاب برای شماست .

خریداران پکیج ویژه ۵ لایسنس مطالعه کنند :

همکارانی که پـکیج ویـژه 5 لایسنس ایربلو شیرینگ را خریداری می کنند ، لینک خرید اختصاصی دریافت می کنند! به همین دلیل با لینک خرید اختصاصی خــود وارد شده و بعد از لاگین در جیمـیل خود یک Accept و یک Confrim در واقع 5 لایسنس به آن جیــمیــل اضافه شده سپس میـتــوانــید با استفاده از آموزش آی فورس که در زیر برای خریداران تــــک لایسنس ارائه شده است (بدون مرحله 3 و وارد کردن کد) بر روی 5 دستگاه ایربلــو شیـرینگ را فعــال نمایند . در نهایــــت خریداران پکیج ویــژه 5 لایسنس و یا تــــک لایسنس از نوع آی فورس هر دو می بایست طبق آموزش زیر و از طریق مرورگر سافاری در دیوایس خود اقدام به خرید ایربلو شیرینگ خود نمایید .

تمــــام لایسنس های ایربلو از نوع آی فورس بدون تاریخ انقضا هستند و در نهایت اینکه هر لینک اختصاصی پکیج ویــــژه ۵ لایسنس روی یک جیمیل قابل تنظیم است پس به یاد داشته باشید که در صورت خرید دوباره پکیج و دریافت لینک جدید می بایست جی میل جدیدی ساخته و پکیج را به جیمیل جدید اضافه کنید .

 ایربلو شیرینگ

 آمـوزش خرید لایسنس های ایربلو شیرینگ از نوع سیدیا یا همان محصول "Cydia : تک لایسنس" در ادامه آمده است

پس فقــــط در صورتی که لایسنس سیدیا خریداری کرده اید طبق این آموزش اقدام کنید!.. 

مراحل فعالسازی ایربلو شیرینگ :

1- سیدیا را باز کنید و به قسمت Search بروید و نام airblue sharing را جستجو کنید٬ شاید چند نسخه از سورس های مختلف نمایش داده شود٬ آن ایربلو شیرینگی که با رنگ آبی و از سورس بیگ باس است را انتخاب کنید

صفحه اصلی سیدیاسرچ سیدیا

2- کمـــی صبر کنید تا صفحه ایربلو شیرینگ بطور کامل لود شود. خواهید دید که بجای Install با گزینه ای بنام Purchase روبرو شدید!  Purchase را لمس کنید تا خرید 4.99 دلاری خود را انجام دهید.

 خرید Ariblue sharing

3- در صفحه پیش رو ٬ روی  Sign in with Google کلیک کنید تا در صفحه بعد با ایمیل و پسوری که بعد از خرید دریافت کرده اید٬ لاگین شوید!

گوگل در سیدیاخرید ایربلو از سیدیا

4- همانند تصویر در این مرحله از شما یک کد خواسته میشود که از فروشگاه ایربلو شیرینگ علاوه بر ایمیل و پسورد دریافت کرده اید.  در جای Enter code کد را وارد کرده و Verify کنید . دقت کنید که کــــد لایسنس ها یک بار مصرف است و فقط یکبار شما میتوانید وارد شوید به همین دلیل بعد از این مرحله دقت بیشتری داشته باشید و به هیچ وجه مراحل ثبت لایسنس را زین پس متوقف نکنید و از محیط سیدیا هم خارج نشوید!

لوگین در جمیل برای airblue

5- در صفحه ای که پیش روی شماست ٬ جهت خرید Link Device to Your Account را لمس کنید

 ثبت لایسنس airblue

6- سپس به صفحه ایربلـــو شیرینـــگ برمیگردید و بعد از لـــود شدن مجدد ، این بار بجای Purchase عبارت Install نمایـــان شده است و همینطور در کادر وسط برنامه Package Officially Purchased به نمایش درآمده که باز نمادی از خرید موفق شما هستند .

پیام خرید airblue

هم اکنون خـــرید شما انجام شده است! میتوانید جهت نصب Install را لمس کنید و با انتخاب Confrim در ادامه برنامه را دانلود و سپس نصب نمایید . بعد از نصب عبارت Restart Spring Board را کلیک کرده و بعد از راه اندازی مجدد دیوایس٬ بلوتوث شما نصب شده است.

توجه کنید :

- لایسنس های سیدیای ایربلو بعد از خرید به مدت ۷ روز قابل ثبت خواهند بود٬ در غیر این صورت باطل خواهند شد .

- با خرید از سایت ایربلو شیرینگ، بلوتوث دستگاه اپل شما بصورت رسمی فعال میگردد و دیگر هیچگاه گزینه Purchase برای شما نمایان نخواهد شد .

- آموزش فعالسازی بلوتوث اپل با  لایسنس آی فورس

- آموزش استفاده و کار با برنامه ایربلو شیرینگ